Last minute Egypt

Egypt - kde můžete na last minute aktuálně ušetřit

Láká vás last minute dovolená a přemýšlíte třeba právě o Egyptě? Chcete navštívit Egypt, strávit zde příjemný čas odpočinku a využít přitom atraktivních last minute nabídek, kdy slevy mohou dosahovat i více než 45%?

Momentálně nabízíme zvýhodněnou last minute dovolenou v těchto letoviscích či prázdninových oblastech v Egyptě. Do všech prezentovaných hotelů v jednotlivých oblastech máme v nabídce alespoň jeden zvýhodněný zájezd na poslední chvíli.

V naší několikrát denně aktualizované nabídce zvýhodněných zájezdů do Egypta na poslední chvíli naleznete pouze produkty pojištěných a prověřených cestovních kanceláří, které jsou zárukou, že si budete moci svou zaslouženou dovolenou v Egyptě řádně užít.

Last minute dovolená v Egyptě

Královské pohřebiště v Gíze - Chufuova (Cheopsova nebo také Velká) pyramida

V poušti, u pobřeží Rudého nebo Středozemního moře, ale především v údolí řeky Nil čekají na všechny návštěvníky nezapomenutelné zážitky.

Pobyt v Egyptě pro vás může znamenat odpočinek v některém z přímořských letovisek, objevování krás historie při návštěvě starověkých budov, návštěvu některého z muzeí kde lze obdivovat faraónovy poklady, vydat se na plavbu po Nilu a nebo jezdit džípem po poušti. Nabídka je bohatá natolik, aby člověk mohl po celý život vzpomínat na dny strávené v této zemi.

Chrám královny Hatšepsut (Hatshepsuth Temple) v egypském Dér el-Bahrí

Egypt si zamilují jak vyznavači aktivního odpočinku, před jejichž zraky se otevírá barevný podmořský svět Rudého moře, tak ctitelé luxusu, kteří se v exkluzivních hotelích a na zlatých pláží budou věnovat blahému nicnedělání, hrát golf a užívat si krášlicích kůr v hotelových welness centrech.

Egyptem však nebudou zklamáni ani ti, kteří se do toho arabského státu vypraví za stopami dějin a památek tolika kultur. Mnoho lidí se dokonce rozhodne hledat v Egyptě počátky křesťanství. Pro ně budou mít klášter sv. Kateřiny, Mojžíšova hora či stopy existence svaté rodiny zvláštní význam. Přitom zažijí každodenní styk s pro nás exotickou kulturou a v neposlední řadě i výjimečnou kuchyní.

Další zajímavé stránky o Egyptě

Nenalezli jste zde to, co jste hledali? V sekci last minute máme zařazeny pouze zájezdy, u kterých došlo ke změně ceny. Kompletní nabídku naleznete v sekci dovolená Egypt.

Uvažujete o tom, kde strávit příjemnou dovolenou? Zkuste vyrazit do Egypta. Můžete si vybrat z široké nabídky last minute dovolené nebo poznávacích zájezdů.

Každý rok přijíždějí do Egypta tisíce turistů, aby shlédli obrovité monumenty spojené s egyptským starověkem. Nikde jinde nenadete tolik zajímavých staveb a chrámů. Mezi nejnavštěvovanější egyptské památky patří pyramidy, Sfinga, Luxor a Káhira. Kromě památek a zajímavých míst nabízí Egypt také perfektní podmínky pro milovníky potápění. Například letovisko Sharm el Sheik se právem řadí k vyhlášeným potapěčským lokalitám.

Protože většinu povrchu v Egyptě tvoří poušť, je počasí velice horké a suché. Pokud vás zajímá, jaké panují v tuto chvíli teploty v Hurghadě, Tabě nebo Sharm el Sheiku, podívejte se na stránky s předpovědí počasí v Egyptě na několik následujících dní.

Chcete si na dovolené také odpočinout a užívat si perfektních hotelových služeb, ale nevíte které letovisko je to nejvhodnější? Máme pro vás web Egypt plný nejrůznějších informací a zde najdete odpovědi na většinu vašich otázek týkajících se Egypta.

Odlet do Egypta z Německa, Rakouska či Polska pro vás není překážkou? Pak určitě nepřehlédněte nabídku last minute zájezdů do Egypta s německou cestovní kanceláří. Kromě vysoké kvality poskytovaných služeb se dovolená, na kterou turisté vyrážejí s německými cestovními kancelářemi, obvykle vyznačuje i příznivou cenou.

Last minute dovolená - kam jinam vyrazit?

Chcete ušetřit a odletět či odjet na dovolenou, ale Egypt není místem, kde byste ji chtěli letos strávit? Ať již proto, že vám někdo letos poradil něco jiného, nebo jste v Egyptě už byli? V naší nabídce máme samozřejmě i další destinace, ve kterých můžete strávit dovolenou a ještě ušetřit. Tak neváhejte a vybírejte.

Novinky

29.6.2015
Bulharsko, 12 dní s all inclusive 15.482,-

12 dní dovolené v Bulharsku, Slunečné Pobřeží za last minute cenu 15.482,- s all inclusive. Termín 5.7. – 16.7.2015. Letecky odlet z Bratislavy. Na okraji… [více]

26.6.2015
Kapverdy s all inclusive na 9 dní 21.490,-

Sleva na 9 denní pobyt Kapverdy s all inclusive v termínu 30.6. – 8.7.2015 za 21.490,-. Odlet Praha. Velmi příjemný, rozlehlý komplex v typickém místním… [více]

23.6.2015
Tunisko na 11 dní s all inclusive 11.190,-

Last minute dovolená v Tunisku, Monastir s all inclusive za 11.190,-. Termín 29.6. – 9.7.2015. Hotelový komplex se nachází v prázdninové oblasti Skanes Monastir, přímo… [více]

Zavolejte nám

222 745 416 Po - Pá 8:00 - 18:00

Členství v profesních organizacích

AČCKA ECTAA TSS Group